اقدام جدید و جالب شرکت ادوبی در زمان کرونا

با اوج گرفتن ویروس کرونا در سراسر دنیا، شرکت ها و گروه های مختلف دست به کارهای متفاوتی برای سرگرم کردن مردم در دوران قرنطینه دارند، شرکت ادوبی نیز در این راستا اقدام به فعالیتی کرده است که در آن، از طراحان و علاقمندان به طراحی دعوت شده است تا با طراحی و ساخت تصاویری با موضوع کرونا و یا در جهت تکریم شخصیت های مد نظرشان، این تصاویر را با هشنگ #HonorHeroes در اینستاگرام به اشتراک بگذارند.

 

شرکت ادوبی در این رابطه گفت

در این اوقات دشوار ، هر روز مردم کارهای خارق العاده ای انجام می دهند. از خلاقیت خود برای احترام به افرادی که دنیای ما حفظ میکنند، استفاده کنید. خلاقیت برای همه.ادوبی با کمک مالی بیش از ۳ میلیون دلار به سازمانهایی که به جوامع ما کمکهای حیاتی می کنند ، از کمکهای COVID-19 پشتیبانی می کند.

با این حال، روش ادوبی توانسته بیش از ۴هزار کاربر را مجاب کند تا طرح خود را در اینستاگرام ارسال کنند برخی از این نمونه ها را در اینجا با هم مشاهده میکنیم.

 

اقدام جدید و جالب شرکت ادوبی در زمان کرونا اقدام جدید و جالب شرکت ادوبی در زمان کرونا اقدام جدید و جالب شرکت ادوبی در زمان کرونا اقدام جدید و جالب شرکت ادوبی در زمان کرونا اقدام جدید و جالب شرکت ادوبی در زمان کرونا اقدام جدید و جالب شرکت ادوبی در زمان کرونا

 

اَدوبی (Adobe)، یک شرکت آمریکایی سازنده نرم‌افزارهای رایانه‌ای است. عمده فعالیت این شرکت در تولید نرم‌افزارهای طراحی و گرافیک است. ساختمان مرکزی این شرکت درشهر سن خوزه ایالت کالیفرنیا قرار دارد. ادوبی بیشتر به خاطر نرم‌افزار ویرایش تصویر فتوشاپ و نرم‌افزار سند قابل حمل پی‌دی‌اف و آدوبی کریتیو سوئیت مشهور است.

Your Comment: